Paletový nábytek

Paletový nábytek Vám také vyrobíme na zakázku ve
Vámi požadované povrchové a barevné úpravě.

Matrace MIEMI

  • Cena:5 390 Kč
  • Dostupnost: Skladem dodání 7-15.prac.dnů (15 ks)
  • Záruka:24 měs.
Nákup na splátky Množství:

Matrace MIEMI

Materiál Polyuretanová pěnaAntialergenní potah
Rozměry matrace 80x20090x200140x200160x200180x200
Výška matrace 22 cm
Nosnost matrace

80 - 110 kg

Na matrace bereme zálohu 50%

 

Tvrdost - tvrdší

Popis produktu

1. Prémiový prošívaný potah - hypoalergenní s membránovou strukturou byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, poskytujících výjimečnou měkkost, svěžest a mimořádný komfort a spokojenost s jeho používáním. Potah má všitý zip, který umožňuje snadné sejmutí pro praní.

2. 4 cm vysokoelastická pěna Purple Pure - nejednotná porézní struktura zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu, která zabraňuje vývoji plísní a hub, proto se doporučuje pro alergiky. Perfektně se přizpůsobuje tělu, uvolňuje páteř. Díky své mimořádné trvanlivosti a odolnosti proti deformaci výrazně prodlužuje životnost matrace.

3. 14 cm polyuretanová pěna T25 - kvalitní pěna je jádrem matrace. Odolná vůči deformacím a proležení. Poskytuje adekvátní odpružení,  perfektně harmonizuje s ostatními vrstvami.

4. 4 cm vysokoelastická pěna Fresh Orange - unikátní typ elastické pěny. Nepravidelná struktura bublin zajišťuje optimální pružnost a velký průtok vzduchu. Zajišťuje silnou oporu pro páteř a poskytuje pohodlí po mnoho let. Kromě toho se rychle vrací do svého původního tvaru, téměř okamžitě reaguje na změny polohy těla během používání.

 

BEZPEČNÁ TECHNOLOGIE LEPENÍ HOTMELT
Naše matrace používají bezpečnou technologii lepení HOTMelt, která neobsahuje žádné těkavé složky ani vodu, díky čemuž lepidlo nevydává zápach a je zcela bezpečné.

Lepidlo obsahuje přírodní pryskyřice, přidávají se také vosky, které snižují provozní teplotu, viskozitu a zlepšují smáčivost, stejně jako antioxidanty, které zabraňují degradaci lepidla.

 


 

Matrace je možno objednat pouze k objedávce postele u Nás. Samostatně neprodáváme.

Kontakt

  Výroba paletového nábytku

   +420 704 259 951

  designpalet@email.cz

Paletový nábytek na Biano CZ

Zabezpečeno SSL Certifikáty