Paletový nábytek

Paletový nábytek Vám také vyrobíme na zakázku ve
Vámi požadované povrchové a barevné úpravě.

Zdravotní pěnová matrace ZON

  • Cena:7 540 Kč
  • Dostupnost: Dodání 15-25.prac.dnů (23 ks)
  • Záruka:24 měs.
Nákup na splátky Množství:

Zdravotní pěnová matrace ZON

Typ matrace Pěnové matrace
Zátěž matrace Zatížení do 120kg
Výška matrace 21 cm
Matrace pro Dorostence 15-18 letDospělé
Tvrdost Středně měkké matrace
Složení matrace S latexemS kokosovým vláknemS polyuretanovou pěnouS profilovanou VISCO pěnou
 
   
   
 

 

 

Na matrace bereme zálohu 50%

Matrace ZON byla navržena s ohledem na nejnáročnější zákazníky. Jádrem matrace je polyuretanová pěna T25, která díky své zvýšené odolnosti bude sloužit po mnoho let. Pro zajištění dostatečného pohodlí je jedna strana matrace vyrobena ze 7zónové profilované vysoce elastické HR pěny a kokosové podložky, která zpevňuje povrch. Díky tomuto spojení získáme tvrdší stranu, která se dokonale přizpůsobí tělu a uvolní citlivé body v těle. Druhá strana má vrstvu latexu a profilované termoplastické pěny VISCO s funkcí tvarové paměti. Díky kombinaci těchto dvou prvků si můžete být jisti, že každá noc bude plná relaxace a kvalitního odpočinku. Matrace RELAX je navíc k dispozici s bambusovým potahem, který si zaslouží zvláštní pozornost. Tkaná do speciální tkaniny, bambusová vlákna jí dodávají termoregulační vlastnosti. Potah má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Kromě toho je extrémně měkký a příjemný na dotek. Díky této kombinaci je matrace RELAX jednoznačným favoritem mezi pěnovými matracem

 

 

 

Profilovaná HR pěna.

Profilovaný povrch rozděluje matraci na 7 zón, což zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. HR pěna se vyznačuje zvýšenou flexibilitou, což výrazně zvyšuje komfort používání a prodlužuje jeho životnost. Tento materiál se vyznačuje pozoruhodnou trvanlivostí a odolností proti deformaci. Další výhodou HR pěny je její porézní struktura, která zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu, která brání rozvoji plísní.

Polyuretanová pěna.

Vysoce pevná pěna s dobrou propustností vzduchu poskytuje vynikající tepelnou izolaci. Nedeformuje se, díky čemuž je matrace velmi pohodlná a zaručuje pohodlí při spánku. Vysoce kvalitní pěna poskytuje velmi dobrou podporu páteři. Dobře absorbuje pohyb druhé osoby, takže je skvělým řešením pro páry a děti, jejichž kosterní systém je velmi jemný.

Kokos.

Přírodní kokosová vlákna jsou lehká a vzdušná, stejně jako velmi odolná a pružná, odolná proti vlhkosti a deformacím. Kokos má antialergické vlastnosti, brání rozvoji plísní a roztočů. Doporučuje se zejména zákazníkům, kteří preferují pevnější matrace.

Latex.

Má širokou škálu antialergických vlastností díky omezenému vývoji plísní, roztočů a hub. Latex se vyznačuje vysokou pružností, je to odolný materiál odolný proti opotřebení, díky kterému jej lze používat po mnoho let bez viditelných změn ve struktuře a vlastnostech. Vrstva perforovaného latexu se přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje efektivní ventilaci během spánku. Pokaždé, když se otočíte nebo pohnete, latexová vrstva se komprimuje a roztáhne, což způsobí, že vnitřní kanály transportují vzduch.

Profilovaná Visco pěna.

Speciální profilovaná pěna, která se vlivem teploty přizpůsobí tvaru těla. Dává páteři přirozenou polohu a podporu. Ideální pro lidi s bolestmi zad. Zabraňuje vzniku dekubitů. Nejvyšší kvalita pro nejnáročnější zákazníky.

Zip potahu.

Potah má všitý zip, který umožňuje snadné sejmutí potahu.

Potah matrace.

Prošívaný potah je vyroben z nejkvalitnějších prvotřídních hypoalergenních materiálů, díky kterým vám pomůže prodloužit životnost vaší matrace a zajistit tak mimořádnou měkkost, svěžest, mimořádný komfort a spokojenost s jejím použitím. Lze prát na 30° C.

 

 

 

 

Matrace je možno objednat pouze k objedávce postele u Nás. Samostatně neprodáváme.


 

Kontakt

  Výroba paletového nábytku

   +420 704 259 951

  designpalet@email.cz dotazy ohledně Vaší objednávky

HODNOCENÍ

Paletový nábytek na Biano CZ

Zabezpečeno SSL Certifikáty